Придбати обладнання для GPS мониторингу

Придбати обладнання для GPS мониторингу

Бажаєте купити обладнання для GPS моніторингу та підключитися до системи стеження? Як вибрати найкраще (обговрення, ціни)? Сервіс моніторингу транспорту М2М допоможе визначитися з вибором.

Моніторинг транспорту є невід’ємною частиною контролю за автопарком або особистим автомобілем. Він покаже:

  • Координати авто на карті;
  • Повний маршрут пересування;
  • Відстань між контрольними точками;
  • Час прибуття та зупинок;
  • Швидкісний режим (порушення);
  • рівень палива;
  • І багато іншого.

Це можливість дистанційного контролю за кожним авто окремо та за групою в цілому. Таблиці, діаграми та точний маршрут дозволять проводити детальний аналіз витрати пального та правильності стеження маршруту.


Де можна придбати обладнання для моніторингу GPS?

Для того щоб був повноцінним GPS моніторинг, обладнання слід вибирати, виходячи з Ваших запитів. Деякі трекери показують лише маршрут, деякі не лише показують витрату палива та наявність пасажирів, а й надають голосовий зв’язок із водієм, деякі дозволяють вести запис розмов у кабінеті. Є водонепроникні трекери, бортові, мініатюрні. Їх справді величезна кількість.

Ви можете придбати GPS трекери (Обладнання для моніторингу) в нас. Для цього зверніться у відділ продажів.


Як підключитись до системи моніторингу транспорту?

Також наш сервіс моніторингу транспорту М2М надає можливість підключити понад 300 видів трекерів та стежити за своїми машинами через кабінети.

Необхідно спочатку вибрати та купити обладнання для GPS моніторингу. Потім слід зареєструватися на сайті. Потім підключити куплені трекери та датчики до системи. Як проходить реєстрація та як працює кабінет, ви можете дізнатись в технічній підтримці.


Усі питання Ви можете поставити нашим консультантам.


Відповідне, правильно обране обладнання – це повноцінний GPS моніторинг транспорту!